Компанія Біопротекшн в 2022 році відвідала дві найбільші міжнародні квіткові виставки Нідерландів — IFTF та Alsmeer поблизу Амстердаму.
Квіткова виставка IFTF цікава тим, що окрім європейських виробників та дилерів квітів, широко представлені компанії з Еквадору, Кенії, Колумбії, Руанди, ПАР. А також європейські компанії з Італії, Іспанії, Нідерландів тощо.
Представники Bioprotection провели низку зустрічей з клієнтами, співпраця з якими в майбутньому дозволить розвивати ринки цих країн, презентували їм продукти компанії — мобільну лабораторію по виробництву корисних комах та прогамне забезпечення для управління технологією вирощування в теплиці.
Виставка дала змогу зрозуміти ринки квітів іноземних країн та знайти точки вдосконалення власних продуктів.
Alsmeer
На відміну від IFTF торговий ярмарок в Алсмері був подією для налагодження зв’язків та натхнення в галузі квітництва та декоративних культур що широко використовується в ланшафтному дизайні європейських країн.
Виставка показала, наскільки величезний ринок квіткових та декоративних культур у Європі.
Варто відмітити, що робота з такими клієнтами потребує індивідуального підходу та адаптації. Оскільки культури використовуються в домашніх умовах, до них ставляться особливі вимоги до вирощування та захисту.
Більшість культур захищають застосовуючи IPM метод та ентомофагів.
Обидві виставки це яскраві, насичені події із захоплюючою атмосферою що мотивує розвиватись та вдосконалювати нашу продукцію.