В Польщі 18-19 січня 2023 р. пройшла виставка TSW в місті Kielce.
Це найбільша агровиставка Польщі присвячена плодоовочевій галузі країни. Цьогоріч виставку відзначилася такими цифрами: 2 га загальної площі павільйонів, 11 тисяч фермерів, експозиції представляли 346 компаній, 5 конференцій де виступали 56 спікерів — експертів галузі.
Shmahailo
Організатори підготували насичену програму з 5 галузевих конференцій, які супроводжували ярмарок (установча конференція, органічне та стійке садівництво, плодове, овочеве, ягідне: смородина та малина).
Велика площа стендів була відведена компаніям що презентували сучасні сорти яблук, клубніки, груші, лохини та ін. та компаніям що проводять захист культур та супровід фермерів.
Для тепличної сфери було презентовано системи освітлення, поливу, обладнання, насіння та захист овочевих культур.
Компанія Bioprotection на стенді D-41 презентувала на виставці інноваційну сучасну розробку — систему «Розумна теплиця» — що поєднала в собі програму Біоконтролер для управління технологією вирощування та сучасні сенсори та датчики що вимірюють кліматичні парамети, параметри поливів, аналіз показників субстрату та грунту.

 

Особлива відмінність цієї системи в тому що вона дозволяє підключити будь які наявні на підприємстві датчики та працювати без проводів передаючи дані онлайн.

Цікавість визвали також презентовані ентомофаги для захисту садових та тепличних культур, оскільки вимоги законодавства Європи стають суворішими щодо використання пестицидів і фермени вимушені удосконалювати технологію з використанням білологічних методів захисту.