Growtech 2022 — найпотужніша та найбільша виставка турецького сільськогосподарського сектору.
Туреччина має другу за величиною тепличну промисловість у Європі та четверту за величиною у світі.
Growtech пропонує своїм експонентам та відвідувачам нові можливості для бізнесу, розширюючи їхні ділові мережі по всьому світу.

Виставка відбулася 23-26 листопада в Анталії, Туреччина у виставковому центрі Anfas Expo Centre.Bioprotection представляла свою концепцію на стенді 6-Д122.

Hamolin

На виставці наша компанія презентовала інноваційні продукти року та провела ділові переговори з клієнтами з Туреччини, Казахстану, Азербайджану, Узбекистану та інших країн Азії та Африки.


Надзвичайну активність відвідувачі проявляли до таких продуктів як ентомофаги, оскільки в сучасних умовах на ринку Туреччини шкідники сільськогосподарсьских культур мають резистентність до пестицидів, а країни імпортери продукції підвищили вимоги до екологічності продукції з Туреччини. Тож виробники вимушені шукати та впроваджувати нові екологічні підходи до вирощування як тепличних так і садово-ягідних культур.

Тому перед компанією Bioprotection відкриваються нові перспективні горизонти по впровадженню своїх продуктів на новий ринок, але для цього ми ще маємо більш детально вивчити локальні технології вирощування культур та існуючі вимоги до біопродукції.