18 січня о 17:00 стартує Онлайн- курс

«Біометоди з захисту рослин в малому тепличному бізнесі».

Даний проект спрямований на масовий розвиток і популяризацію біологічних методів захисту рослин від шкідників і хвороб.

Кожен обізнаний фермер намагається виростити максимально великий і якісний врожай. Засоби захисту рослин в цьому процесі відіграють не останню роль. Саме завдяки їм можна набагато спростити собі життя і отримати бажаний результат в рази швидше, не завдаючи шкоди здоров’ю людей, тварин і рослин.

Однак не всі вміють правильно підбирати захист рослин від шкідників. Вибір кожного компонента вимагає не тільки наявності певних знань, а й досвіду його поєднання з іншими варіантами подібних речовин. В іншому випадку ви можете нашкодити своєму врожаю.

Ми в Компанії Біозахист раді створювати краще майбутнє для локального виробництва продуктів харчування за допомогою знань і досвіду наших фахівців-технологів. Нас надихає можливість отримувати смачні поживні врожаї овочей, ягоди та зелені без пестицидів.

Наші фахівці мають високий рівень довіри серед колег та клієнтів Компанії завдяки ефективності їх рішень в області агротехнологій.

Онлайн -навчання для виробників плодоовочевої продукції проводиться спільно з українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA). MEDA співпрацює з Ізраїльським агентством міжнародного співробітництва (MASHAV) та міжнародними сервісними компаніями з метою надання технічної підтримки.

Посилання для реєстрації на онлайн-курс: посиланняДолучайтесь та навчайтесь у зручний для вас час!